Asansör Revizyon ve Modernizasyon

Asansörleriniz yaşlanmaya başladıysa, bina kullanım amacınız değiştiyse, sürekli arıza ile karşılaşıyorsanız, estetiğe önem veriyorsanız, asansörünüzü güvenli ve konforlu bir hale getirmenin çözümü revizyondur. Asansörünüzün revizyonun da güvenlik başta olmak üzere; enerji verimliliği, performansı ve ilgili standartların tamamı dikkate alınmaktadır. Firmamız size en uygun çözümleri sunmaktadır. Revizyona başlamadan önce; tarafımızca yapılması gerekenlerin bilinmesi ve netleştirilmesi amacı ile detaylı bir rapor hazırlanmaktadır. Bu rapor doğrultusunda sizin tercihlerinize bağlı kalarak asansörünüzün iyileştirme sürecine başlamaktayız.

Amacımız ve Hedefimiz

ETAN asansör hizmetleri 1994 yılında HAYRİ ve AHMET TOPÇU tarafından kurulmuştur. Firmamız Asansör sektöründe hedefleri olan Güven kazanmayı ilke edinen önce iş anlayışı ve zamanın tüm teknolojisini kullanarak yaptığı her isten zevk almak severek çalışmak mükemmeli yapmak hedefimizdir.

Firmamızın faaliyet alanı her türlü Tam otomatik, Yarım otomatik, İnsan ve yük Asansörler, Hasta ve Sedye Asansörler, Hidrolik Asansörler, Panaromik Asansörler ve Montaj Asansörleri, Montaj ve Periyodik Bakımlarını T.S.E ve CE güvencesiyle yapılmaktadır.