Asansör Periyodik Bakım ve Servis

Asansörlerin aylık periyodik bakımı asansörlerinizin sağlığı açısından önem taşımaktadır. Periyodik kontrolleri düzenli yapılan asansörlerde; kullanım ömrü uzamakta, güvenlik açısından riskler ortaya çıkmamakta, asansör verimli ve konforlu bir şekilde çalışmaktadır. Periyodik bakımlarda; asansörlerinin mekanik ve elektronik aksamları kontrol edilir. Arızaya sebep olacak faktörler ve sorunlu parçalar ilgili kişi/ kişilere bilgi verilerek değiştirilir ve/veya arıza giderilir. Asansörlerin bakımı; Asansör Bakım, İşletme ve Periyodik Kontrol Yönetmeliği’ ne uygun olarak yapılmaktadır. Tarafımızca tesis edilen asansörler hariç; periyodik bakım sözleşmesi öncesi firmamız tarafından asansörün detaylı testleri yapılarak, güvenliği tehdit eden unsurlar ilgili kişi/ kişilere rapor olarak bildirilmektedir. Markamızı taşıyan ya da periyodik bakım onarım hizmetini üstlendiğimiz asansörlere 7 gün 24 saat hizmet garanti ediyoruz. Arıza ve benzeri durumlarda asansörünüze en kısa sürede müdahale edebilmek için bölgesel bir servis ağına sahibiz.

Amacımız ve Hedefimiz

ETAN asansör hizmetleri 1994 yılında HAYRİ ve AHMET TOPÇU tarafından kurulmuştur. Firmamız Asansör sektöründe hedefleri olan Güven kazanmayı ilke edinen önce iş anlayışı ve zamanın tüm teknolojisini kullanarak yaptığı her isten zevk almak severek çalışmak mükemmeli yapmak hedefimizdir.

Firmamızın faaliyet alanı her türlü Tam otomatik, Yarım otomatik, İnsan ve yük Asansörler, Hasta ve Sedye Asansörler, Hidrolik Asansörler, Panaromik Asansörler ve Montaj Asansörleri, Montaj ve Periyodik Bakımlarını T.S.E ve CE güvencesiyle yapılmaktadır.