Asansör Montaj

ETAN Asansör, montaj hizmetleri hususunda sektöründe söz sahibi bir kuruluştur. Referanslarıyla sabitleşmiş olan güvenilirliğini, satış sonrası hizmetleri ve garanti şartlarıyla da pekiştirmiştir. Montaj ekibi, alanında uzman mühendis ve teknikerlerden oluşmaktadır. Servis ekibimiz montaj ile ilgili çalışmalarını müşterilerinin isteklerine göre en uygun şekilde projelendirip, montaj sürecini projeye uygun olarak tamamlar ve asansör teslimini yapması için asansörü son kontrol ekibimize teslim eder. Son kontrol ekibimiz asansörün projeye uygunluğunu kontrol edip, asansörü eksiksiz bir şekilde müşterimize teslimatını gerçekleştirir. Tüm bu süreçte önceliğimiz, müşteri memnuniyeti, teslim ettiğimiz asansörlerin güvenliği ve konforudur.

Amacımız ve Hedefimiz

ETAN asansör hizmetleri 1994 yılında HAYRİ ve AHMET TOPÇU tarafından kurulmuştur. Firmamız Asansör sektöründe hedefleri olan Güven kazanmayı ilke edinen önce iş anlayışı ve zamanın tüm teknolojisini kullanarak yaptığı her isten zevk almak severek çalışmak mükemmeli yapmak hedefimizdir.

Firmamızın faaliyet alanı her türlü Tam otomatik, Yarım otomatik, İnsan ve yük Asansörler, Hasta ve Sedye Asansörler, Hidrolik Asansörler, Panaromik Asansörler ve Montaj Asansörleri, Montaj ve Periyodik Bakımlarını T.S.E ve CE güvencesiyle yapılmaktadır.